Порошенко, Яценюк
Порошенко з Яценюком міркують щодо «другого дихання в спільному марафоні»

Президент України Петро Порошенко наголошує, що нинішній формат парламентської коаліції має бути збережений. Про це він заявив 8 вересня під час розширеного засідання Кабінету Міністрів, передає NEWSru.com.

«Спроба одного з учасників коаліції розвалити її зсередини зазнала фіаско… Інші варіанти коаліції, ніж той, що існує, не розглядаються навіть теоретично», – сказав Порошенко та додав, що підтримає будь-яке рішення щодо кадрових змін в уряді, якщо це необхідно для країни. «Найближчими днями я планую зустрітися з представниками коаліційних фракцій на їхнє прохання. І впевнений, що ми разом маємо знайти друге дихання в спільному марафоні», – додав він.

У свою чергу, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк погодився з тим, що на сьогодні здійснюється багато спроб посварити представників влади. «Те, що відбувається зараз, – це спроби вистрілити в спину не тим, кого обрав народ України і посадив у кабінети влади, а безпосередньо Українській державі, роз’єднати, посіяти розбрат і зробити так, щоби від нас всі відвернулися: і суспільство, і наші зовнішні партнери», – підкреслив Яценюк. Він додав, що українська влада своєю роботою довела, що навіть у найскладніших умовах завжди вміє знайти спільну позицію для досягнення конкретного результату.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 вересня фракція Радикальної партії вийшла із складу парламентської коаліції. Лідер фракції Олег Ляшко заявив, що його політсила переходить в опозицію до чинної влади, яка, на його переконання, під час голосування за законопроект про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації в першому читанні об’єдналася з «Опозиційним блоком», а також «представниками олігархічних груп». У свою чергу, фракція «Самопоміч» заявила, що залишається у складі коаліції.

Читайте: Поки Київ розмірковує про децентралізацію, бунтівні райони вже потрапили у рабство до РФ, – The New York Times

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ