Порошенко заборонить носити балаклави
Порошенко заборонить носити балаклави

З огляду на погіршення криміногенної ситуації в Україні носіння балаклав у мирних місцях можуть заборонити. З такою ініціативою виступив Президент України Петро Порошенко, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, останнім часом, злочини, які здійснюють люди в масках, набули загрозливих масштабів: «Наголошую, злочини у балаклавах на сьогодні зросли у 2,5 рази. І я внесу подання про те, що перебування у балаклавах у мирних місцях буде неприпустимим. Правоохоронні органи повинні миттєво на це реагувати». Президент також зазначив, що військові дії стали джерелом витоку зброї, боєприпасів і вибухівки, які дедалі частіше використовують кримінальні елементи, «бандитська та терористична нечисть, яка намагається поступово розповзтися по всій країні».

«Злочинці притуплюють пильність правоохоронних органів, перевдягаючись у камуфляж різних батальйонів, що беруть участь в антитерористичній операції, і завдають підлих і підступних ударів», – наголосив глава держави. Він також додав, що масово поширилися тяжкі злочини проти основ національної безпеки – вбивства, захоплення заручників і викрадення людей, а також злочини у військовій царині.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ