apm9429-690x450
Тимошенко підтримає акцію протесту ошуканих вкладників банків. Силовики запевняють, що мітинг є складовою плану «Шатун»

Дії Петра Порошенка загрожують Україні більше, ніж акції протесту, нібито заплановані у Росії для розхитування ситуації в державі. Цю думку висловив депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко під час Погоджувальної ради парламенту 14 листопада, передає Українська правда.

У понеділок спікер парламенту Андрій Парубій закликав лідерів парламентських політичних сил підписати «Акт безпеки і відповідальності», щоби не дестабілізувати Україну. Як приклад він навів Молдову, де на виборах переміг прокремлівський кандидат Ігор Додон.

«Нашу воюючу державу намагаються знищити зсередини. Це все не є якісь фантазії. Ви подивіться на наших найближчих сусідів – на Молдову, де вчора здобув перемогу проросійський кандидат. Яке його перше звернення? Дочасні вибори», – сказав Парубій.

Заяву голови ВРУ прокоментував Власенко: «Андрію Володимировичу, ви згадали Молдову – але не сказали основне по Молдові, як мені здається. Найбільше до скепсису щодо європейського вибору доклалися в Молдові ті, кого називають євровори. Це ті, хто на гаслах європейської інтеграції прийшли до влади і почали красти кошти з державного бюджету Молдови – і вкрали мільярд. Це те, що майже доведено в Молдові», – сказав депутат від «Батьківщини».

«На жаль, у цьому ми гідно наслідуємо цей приклад Молдови. Прийшли на гаслах європейського розвитку і крадуть гроші з державного бюджету», – додав він.

«Багато тут розказували про план Путіна і про президента воюючої країни. А у мене просте запитання: а скільки мільйонів рублів податків платить президент України в бюджет країни-агресора? Просте запитання тим, хто розказує тут про плани Путіна», – заявив депутат.

За словами Власенка, ті люди, в яких забрали все з банків, «не розуміють власника єдиного в Україні банку, який стабільно збільшує свій прибуток удвічі, не розуміють вони його – бо у них все забрали, а він чомусь на системі, що падає, заробляє кожен рік удвічі (більше)».

«Коли мені говорять про план Путіна, я згадую про президента, який проламував через цей парламент особливий статус для Донбасу. І я згадую загиблих хлопців 31-го числа, які загинули саме тому, що президент проламував у незаконний спосіб голосування за особливий статус Донбасу. І оце причина, а не ті люди, які стояли і вимагали того, щоб українська держава збереглася як держава», – заявив він.

«Тому давайте не ставити все з ніг на голову. Ще раз підкреслюю: план Путіна – скажіть, скільки платить президент у бюджет Російської Федерації, за гроші якого зброя купується Російською Федерацією, підтримуються сепаратисти і так далі», – закликав Власенко.

Нагадаємо, в СБУ заявили, що в Кремлі створили план «Шатун» для дестабілізації ситуації в Україні та для того, щоби відстрочити надання їй безвізового режиму з ЄС.

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що її партія підтримає проведення 15 листопада всеукраїнської акції протесту ошуканих вкладників банків. Силовики, у свою чергу, запевняють, що цей мітинг є складовою плану «Шатун».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ