Саакашвілі-Яценюк
Порошенко заявив, що між Арсенієм Яценюком і Міхеїлом Саакашвілі немає жодного особистісного конфлікту

Президент України Петро Порошенко заявляє, що між прем`єр-міністром Арсенієм Яценюком і головою Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі немає жодного особистісного конфлікту. Про це глава держави заявив в інтерв’ю загальнонаціональним телеканалам, пише newsru.ua.

«Щодо того, як ви назвали це конфліктом, між прем`єр-міністром Арсенієм Яценюком і головою Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі. Позиція перша – це є відображенням незадоволення темпами і глибиною реформ, які відбуваються в країні. Це незадоволення є в людей, це незадоволення є в мене як президента, і я про це публічно сказав і у своєму зверненні до Верховної Ради, це незадоволення є у прем`єр-міністра і це незадоволення є у голови Одеської ОДА Саакашвілі. І, не знімаючи відповідальності ні з кого, включаючи себе, я хочу наголосити – жодного міжособистісного конфлікту між прем`єром і Міхеілом Саакашвілі не існує. Бажання виправляти ситуацію є і в прем`єр-міністра, і в Міхеіла Саакашвілі», – сказав глава держави.

При цьому він підкреслив, що не потрібно виносити такі речі в публічну площину. «Чи буде більш ефективним проведення реформ і покращення ситуації через винесення цієї дискусії в публічну площину? Не переконаний», – підкреслив Порошенко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Саакашвілі заявив, що український уряд контролюють олігархи. Яценюк, у свою чергу, назвав ці заяви необґрунтованими та брехливими.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ