Президент заявив, що не виключає повномасштабного вторгнення Росії до України
Президент заявив, що не виключає повномасштабного вторгнення Росії до України

15 жовтня під час урочистої церемонії передачі військової техніки та озброєння особовому складу ЗСУ Президент України Петро Порошенко заявив, що не виключає повномасштабного вторгнення російської армії. Про це інформує УНІАН.

«Імовірність ескалації конфлікту залишається значною. І ті, хто не відчуває цього, мають зрозуміти – країна зараз перебуває в стані війни», – заявив Порошенко, додавши, що в разі повномасштабного вторгнення Росії в Україну ЗСУ готові дати гідну відповідь.

«Я наголошую на тому, що війна ведеться, і захист, і оборона нашої держави – це справа не лише Збройних Сил, це справа всього українського народу, всього суспільства, влади», – наголосив Президент.

Він зазначив, що на Донбасі на лінії зіткнення зберігається напруженість: за добу біля Водяного окупанти випустили понад 1 тисячу мін та артилерійських снарядів.

«Напруженість на лінії зіткнення зберігається, лише по ділянці біля Водяного за останню добу було випущено більше 700 артилерійських снарядів, більше 300 мін – це лише на маленькій ділянці фронту», – підкреслив Порошенко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ