Порошенко-Яценюк
Порошенко: Яценюк не виправдав довіру народу України

Президент Петро Порошенко закликав прем’єра Арсенія Яценюка і генпрокурора Віктора Шокіна піти у відставку. Про це йдеться у відповідному зверненні, опублікованому на сайті глави держави.

«Сьогодні зранку я мав зустріч і ґрунтовну розмову з генеральним прокурором. Я звернувся до Віктора Миколайовича з пропозицією, щоби він написав заяву про відставку», – повідомив президент.

Порошенко відзначив досягнення Шокіна у впровадженні важливих реформ, однак констатував, що ГПУ «не змогла заручитися довірою суспільства».

«І саме тому на порядку денному стоїть питання про відставку генпрокурора», – пояснив він.

Глава держави вважає, що так само треба підходити і до уряду.

«Кабінет Міністрів зробив чимало для порятунку країни, стабілізації економічної ситуації і старту реформ. Але суспільство явно  вирішило, що помилок більше, ніж досягнень, і відмовило міністрам в довірі», – заявив Порошенко.

Президент наголосив, що наразі можна говорили не про часткове, а лише про повне перезавантаження уряду. Крім того, він висловився проти можливих дочасних виборів Верховної Ради і запевнив, що скористається своїм правом розпустити парламент «лише в крайньому випадку, якого ми просто не маємо права допустити».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ