Порошенко звинуватив Росію у заворушеннях біля Ради
Порошенко звинуватив Росію у заворушеннях біля Ради

Президент України Петро Порошенко звинуватив Росію у загибелі трьох нацгвардійців від вибуху гранати біля стін Верховної Ради. Про це голова української держави заявив в інтерв’ю телеканалу Sky News.

«Росія намагається дестабілізувати ситуацію в Україні, використовуючи ультраправі угруповання, і не тільки», – заявив він. На його думку, останнім часом політика Москви стосовно України набулала «непередбачуваного характеру». Президент також упевнений, що окремі дії Москви представляють загрозу не лише для України, але також для європейської та глобальної безпеки. «Москва поклала початок тому, що зараз називають «гібридною війною» – використання таємних операторів розпалювання нестабільності», – наголосив він.

Єдиною причиною, через яку росіяни прийшли до Мінська і стали вести переговори – це результат економічних санкцій, запроваджених зовнішнім світом, сказав він, наполягаючи на тому, що Україні не потрібні іноземні війська, але вона, як і раніше, потребує підтримки міжнародного співтовариства.

Додамо, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов також заявляє, що Росія підтримує радикально налаштовані організації з метою дестабілізації ситуації в Україні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у понеділок, 31 серпня, під Верховною Радою сталися сутички між силовиками та мітингувальниками, які вимагали не ухвалювати зміни до Конституції. Після голосування біля будівлі парламенту почалися масові заворушення. За останніми даними, внаслідок зазначених сутичок понад 150 людей дістали травм різного ступеня тяжкості, три людини загинули.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ