Лукаш викрали з СІЗО

Колишній заступник глави Адміністрації Президента Андрій Портнов заявив, що екс-міністра юстиції Олену Лукаш викрали із СІЗО. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Незважаючи на рішення суду і внесену заставу, після створення бюрократичних процедур з казначейством, банком і працівниками СІЗО, які пішли на вихідні, ситуація з Оленою Лукаш прояснилася. Деякий час тому співробітники ГПУ викрали її зі слідчого ізолятора і відвезли», – написав Портнов.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 5 листопада Служба безпеки України затримала екс-главу Міністерства юстиції України часів президентства Януковича Олену Лукаш.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України 28 лютого 2014 зажадала від МВС і СБУ протягом 10 днів затримати Лукаш за підозрою в розстрілі активістів на Майдані Незалежності в Києві з 18 по 22 лютого. 28 травня 2015 заступник Генерального прокурора України повідомив Лукаш про підозру.

За даними відомства, внесено відомості в ЕРДР про вчинення Лукаш кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 367 (службова недбалість), ч. 2 ст. 361 КК України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку), пов’язаних з припиненням роботи всіх єдиних і державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України.

Читайте: Лукаш з-за ґрат «співчуває» Генпрокуратурі й запрошує до себе на гостини

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ