Бобіта
Бобіта – дочка колишнього голови кількох обласних податкових

Прокурор Оболонської прокуратури Києва Олена Бобіта у свої 25 років має чотири квартири, дві дорогі машини та регулярно відпочиває на дорогих курортах. Про це Центр протидії корупції повідомив у Facebook.

«Знайомтесь, це прокурор з Оболонської прокуратури Києва Альона Бобіта, яка полюбляє жити на широку ногу. Дочка колишнього голови кількох обласних податкових в свої 25 років володіє 4 квартирами: двома в Києві (обидві площею 130 метрів), у Рівному (220 метрів) та Луганську», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що другою квартирою в Києві Олена володіє тільки наполовину.

111«А ще Бобіті пощастило минулого року придбати Volkswagen Tiguan 2013 року за «смішні» 150 тисяч грн (!!). Зараз таке авто оцінюють від 500 тисяч грн. Додайте до цього Porsche Cayenne 2011 року, регулярний відпочинок у Домінікані та Єгипті та отримаєте портрет «ідеального» прокурора. І це маючи річну зарплатню 75 тисяч гривень і бідного як церковна миша чоловіка-прокурора», – зауважують у Центрі протидії корупції.

222333Крім того, в декларації Бобіти вказані три гаражі в Києві площею 21 кв. м кожен.

У декларації також зазначено, що її дохід від відчуження рухомого майна склав 650 тисяч. При цьому зарплата її чоловіка – 87,6 тисяч гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ