Слідчі київської прокуратури спільно із співробітниками СБУ провели обшуки в приміщеннях аеропорту «Бориспіль»
Слідчі київської прокуратури спільно зі співробітниками СБУ провели обшуки в приміщеннях аеропорту

26 липня співробітники Генпрокуратури і Служби безпеки проводили обшуки в приміщеннях міжнародного аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Обшуки відбуваються у рамках розслідування кримінального провадження за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час здійснення держзакупівель. У ГПУ повідомили, що державне підприємство «Бориспіль» у грудні 2015 р. провело тендер на закупівлю детекторів вибухових речовин, за результатами якого у приватного підприємства придбали 4 таких прилади на суму 4,3 млн. гривень.

Згідно із документами, переможцем тендеру стала чеська компанія, але безпосереднім виробником приладів є російська компанія, а її засновник – громадянин Росії. Як з’ясувалося, реальна ціна кожного з детекторів становить близько 200 тисяч гривень, що майже уп’ятеро дешевше, аніж заплатило держпідприємство.

Обшуки проводять в приміщеннях аеропорту, в офісі фірми-переможця, а також за місцем проживання учасників злочинної схеми. Слідчі вилучили документацію та інші речові докази, які підтверджують злочин. Тривають слідчі дії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ