У Києві відкрили оновлену Поштову площу
У Києві відкрили оновлену Поштову площу

У Києві на День Незалежності, 24 серпня, після тривалої реставрації нарешті відкрили Поштову площу. Терміни здачі підземного ТЦ й археологічного музею лишаються під питанням, інформує ТСН.

Тепер на Поштову можна зайти з Володимирського узвозу та спуститися сходами на набережну. Також на площі з’явився фонтан з підсвічуванням. «У ньому 41 струмінь. Центральний найвищий – 6 метрів. Решта 40 розташовані по колу трьома рядами. Причому, кожен струмінь різнобарвний – знизу біля форсунок їх підсвічують лампочки. Усім цим керує програма», – розповідає директор компанії-генпідрядника Віталій Фастовець.

Фонтан встановлений практично на одному рівні з площею. Для відпочинку на Поштовій встановили 17 лавок. «Також висаджені клумби з квітами та кущами. Ми висадили 72 дерева у діжках – низькорослі клени та акації», – розповів Фастовець, додавши, що у вівторок, 25 серпня, відкриють невеликі сходи праворуч від будівлі Річкового порту. Також до кінця року будівельники планують доробити «Макдональдс» і надземну частину ТРЦ.

Нагадаємо, під час розкопок на Поштовій площі археологи на значній глибині знайшли частину вулиці середньовічного Києва.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ