Міхаіл Бабич
Міхаіл Бабич

Послом Росії в Україні може стати повпред в РФ у Приволзькому федеральному окрузі Міхаіл Бабич. Його кандидатура внесена на розгляд комітету Держдуми з міжнародних справ. Про це повідомляє російський Інтерфакс із посиланням на джерело в комітеті.

«Кандидатура Міхаіла Бабича ще вчора була внесена на розгляд нашого комітету», – сказав співрозмовник агентства.

Він додав, що 29 липня о 15:30 комітет Держдуми з міжнародних справ збереться для того, щоби розглянути питання про затвердження дипломатичних представників, зокрема кандидатури посла РФ в Україні.

Міхаіл Бабич народився 28 травня 1969 року в місті Рязані. Військовий, кандидат економічних наук. Був на командних посадах в Повітряно-десантних військах і військах КДБ СРСР, брав участь у бойових діях.

У 2003 році був помічником директора прикордонної служби ФСБ Росії. У 2003-2011 роках – депутат Держдуми РФ. З 15 грудня 2011 року – повноважний представник президента Російської Федерації в Приволзькому федеральному окрузі. Дійсний державний радник РФ 1 класу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 29 липня президент РФ Владімір Путін відправив у відставку нинішнього посла РФ в Україні Міхаіла Зурабова. Тимчасовим повіреним у справах Росії в Україні призначили Сєрґєя Торопова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ