віза
Британія відмовляє у візі кожному п’ятому українцю

У 2015 році 19% українців, які подавали документи на отримання британської візи, отримали відмови. Про це йдеться у відповіді посольства України у Великій Британії на запитання громадян на сторінці у Facebook.

«У 2015 році кількість відмов у наданні віз становила 19%. Для порівняння, у 2012-иу число відмов було майже вдвічі меншим. Звісно, нас непокоїть така статистика», – зазначає посольство.

«Найпоширенішою причиною відмов є неповний перелік документів, які подають до консульств. Зросла також кількість сфальсифікованих документів, які надають з метою отримання віз», – пояснили у дипломатичному відомстві.

«Природно, військові дії на сході України не сприяють полегшенню візових процедур. Крім того, британці, як і загалом європейці, стають все обережнішими у візових питаннях з огляду й на триваючу міграційну кризу в Європі та загрозу терористичних актів», – зазначили у посольстві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, департамент консульської служби МЗС України констатує позитивну динаміку збільшення кількості виданих віз громадянам України до США. Водночас, за даними статистики Єврокомісії, українці стають небажаними гостями в Європі – нашим співвітчизникам почали частіше відмовляти в шенгенських візах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ