Посольство Туреччини в Москві закидали камінням і банками з фарбою
Посольство Туреччини в Москві закидали камінням і банками з фарбою

Кілька сотень людей взяли участь в акції протесту біля посольства Туреччини в Москві: будівлю закидали камінням, яйцями і банками з фарбою. Про це повідомляє ВВС-Росія.

У результаті дій демонстрантів вибито шибки в декількох вікнах будівлі. Поліція не втручалася і не проводила затримань. Як повідомив прес-аташе посольства Орхан Ґазиґиль, у вікна летіли пляшки, співробітники боялися пересуватися коридорами. У дипмісії також повідомляють, що через кинуті у вікна великі камені й пляшки деякі співробітники отримали дрібні травми.

Читайте: «Ростуризм» заборонив туроператорам продавати путівки до Туреччини

Як повідомляв Інформаційний Акцент, напередодні під посольством Туреччини також проводили протестну акцію. Десятки людей зібралися біля російського консульства в Стамбулі й вимагали припинити російські операцій в Сирії, де проживають туркмени.

Нагадаємо, 25 листопада над Сирією був збитий фронтовий бомбардувальник Су-24 російської авіагрупи. За даними турецької влади, російський літак, перед тим як його збив турецький винищувач F-16, не реагував на попередження. Літак впав в сирійській провінції Латакія біля кордону з Туреччиною, де базується російська авіація.

У свою чергу, російський президент Путін оригінально відреагував на знищення російського військового літака у повітряному просторі Туреччини. Зокрема, на зустрічі з йорданським королем Абдаллою II хазяїн Кремля назвав за це Туреччину «пособником терористів».

Читайте: Ердоґан: «Ми не хочемо ескалації!»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ