Постпред США при ООН розкритикувала заяву представниці російського МЗС
Постпред США при ООН розкритикувала заяву російського МЗС

Російські дипломати, як завжди, позичили очі в сірка. Постійна представниця США при ООН Саманта Пауер заявила, що представниці Міністерства закордонних справ Російської Федерації має бути соромно за свою заяву, нібито США захищають бойовиків «ІДІЛ».

«Російський представник, як мені здається, сказала, що ми могли бути причетними до спроби захистити ІД? Реально? Це угрупування відрізало голови американським громадянам. Ми очолюємо коаліцію з 67 країн, щоб знищити це угруповання, ІД втратила (контроль над) 40% своєї території. Для нас це дуже серйозно. Це не гра. І цьому представнику, який зробив припущення про (нашу) причетність (до захисту ІД), дійсно має бути соромно», – цитують РИА Новости Пауер.

У російському МЗВ досить швидко відреагували на заяву Постпреда США і спробували відхреститися від усіх звинувачень: «Дорога Саманта Пауер, щоб дізнатися значення слова «сором», радимо Вам з’їздити до Сирії і поспілкуватися там з людьми. Не з терористами, не з поміркованою опозицією, про доставку гуманітарної допомоги яким так турбується Вашинґтон. Не з борцями за світле майбутнє цієї країни, які мешкають на Заході. А з людьми, які там живуть, попри те, що вже майже 6 років над їхньою країною ставлять кривавий експеримент за активної участі Вашинґтона».

Нагадаємо, напередодні російські дипломати заявили, що після «ударів по сирійській армії Росія дійшла страшного для всього світу висновку: Білий дім захищає «ІДІЛ».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ