Fecebook
Окупанти погрожують ЗМІ та соцмережам у Криму

Так звана влада окупованого Росією Криму планує затвердити спеціальну програму з протидії «ідеології екстремізму». Її планують винести на розгляд «кримського уряду» в середині січня 2016 року, повідомляє РІА Новости.

Окупанти планують моніторити ЗМІ та соціальні мережі, заявив глава держкомітету «уряду Криму» з міжнаціональних відносин і депортованих громадян Заур Смирнов. За його словами, «основне завдання програми – протидіяти поширенню ідеології екстремізму і тероризму на території республіки. Особлива увага приділятиметься моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж для визначення джерела ідей екстремізму», – підкреслив представник окупаційної влади.

«Крім того, вестимуться профілактичні роботи серед школярів і студентів, адже молодь є найбільш схильною до впливу радикальних ідей ззовні», – додав Смирнов. Всі дані про прояви екстремістських ідей передаватимуть в правоохоронні органи для швидкого реагування та правової оцінки.

Читайте: Неповнолітнього прихильника «Правого сектора» засудили в РФ за пости в Інтернеті

Як повідомляв Інформаційний Акцентгосподар Кремля вирішив ще ретельніше стежити за росіянами. Тотальний контроль запроваджується у рамках «боротьби з тероризмом». Зокрема, президент Путін підтримав ідею регламентування захисту не лише особистих даних інтернет-користувачів, але й контактів з іншими людьми, поглядів, думок тощо.

  • агась

    даешь похуйлоизм раша-дебилический вместо демократического экстремизма !!!!