Використовує близько 3 літрів води при повному завантаженні
Використовує близько 3 літрів води при повному завантаженні

Ізраїльський інженер Чен Левін розробив компактну автономну машину для миття посуду, що займає мало місця, та найголовніше – вона допомагає економити енергію та водні ресурси. Circo – ручна посудомийна машинка, для роботи якої не потрібна електроенергія. Вона використовує близько 3 літрів води при повному завантаженні, повідомляє Тreehugger.com.

Пристрій працює за допомогою рукоятки, і розробник стверджує, що вона може очистити невелику кількість посуду за одну хвилину.

Перед початком роботи такої машинки необхідно вийняти нижній лоток і заповнити його водою, додати таблетку ацетату натрію (нагріває воду) і невелику кількість мийного засобу. Далі завантажити брудний посуд, після чого потрібно крутити спеціальну рукоятку, щоб швидко видалити залишки їжі. Пристрій використовує принцип центрифуги для розпилення води, як і типова посудомийна машина.

Наразі машинка здатна вимити лише кілька тарілок, але винахідник працює над тим, щоб збільшити продуктивність. Пристрій перебуває на заключній стадії розробки прототипу і дизайнер шукає інвесторів, щоб налагодити виробництво цієї новинки.

Читайте: У США створили робота-посудомийника

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ