Вже понад 500 сирійців з’їхались в російський Нікель
Вже понад 500 сирійців з’їхались в російський Нікель

Потік близькосхідних мігрантів, які намагаються дістатися до Європи арктичним шляхом через Росію, різко сповільнився, частково через брак велосипедів, якими вони перетинали кордон. Про це повідомляє Європейська правда.

Люди, які шукають притулку в Норвегії, використовують велосипед для перетину кордону з Росією, адже рух пішоходів там заборонено, а водіїв транспортних засобів штрафують, якщо вони перевозять пасажирів без відповідних документів.

За даними агентства, шукачі притулку зібралися в російському місті Нікель, який є найближчим великим населеним пунктом до прикордонного переходу, і не можуть дістатися Норвегії. Тут зібралися вже понад 500 сирійців і вони продовжують з’їжджатися в Нікель. Місцеві магазини велосипедів порожні. Ні автобус, ні таксі не будуть везти сирійців до Норвегії, тому що вони не мають дійсної візи і водії будуть оштрафовані норвежцями та позбавлені права роботи на міжнародних маршрутах», –сказав один із співрозмовників агентства.

Цього року до Норвегії арктичним шляхом потрапили близько 1200 біженців, тоді як у 2014 році їх було всього кілька десятків.

Читайте: Латвія рятуватиметься від російських мігрантів «китайським муром»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ