Учені спрогнозували масштабні зміни у системі медицини
Учені спрогнозували масштабні зміни у системі медицини

Американські вчені спрогнозували, що вже до 2030 року люди майже не матимуть потреби у спеціалізованих місцях для надання медичної допомоги. Про це інформують Цікавості. 

Науковці висловили думку, що персоналізована медицина і нанотехнології в медицині повністю замінять традиційні підходи в лікуванні більшості захворювань.

Учені запевнили, що у майбутньому лікарі приходитимуть до пацієнтів додому при необхідності, а будь-яке відхилення можна буде вилікувати за допомогою спеціального препарату, що потрапляє при введенні в організм точно в ціль. Важливо, що вже зараз медицина рухається до цієї мети.

Особливі датчики дозволяють оцінювати реальний стан здоров’я у режимі реального часу за допомогою смартфона. При необхідності інформація надходитиме на комп’ютер лікаря, і той зможе робити призначення у дистанційному режимі.

Єдине, для чого будуть потрібні лікарні – це операції. Щоправда, самі по собі зникнуть донорство органів і крові, оскільки на їх місце прийдуть біологічні структури, створені на тривимірних принтерах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ