В Україні знімуть продовження легендарного мультсеріалу «Козаки»
В Україні знімуть продовження легендарного мультсеріалу «Козаки»

Відеосервіс Megogo домовився з державним «Укранімафільмом» про спільне виробництво продовження мультиплікаційного серіалу «Козаки». Як розповів директор з маркетингу Іван Шестаков, Megogo забезпечить фінансову підтримку проекту, а «Укранімафільм» безпосередньо вироблятиме його, передає РБК-Україна.

Новий сезон мультсеріалу планують випустити до літа наступного року, якраз до фіналу чемпіонату Євро-2016. У сюжеті мультсеріалу також обіграють тему футболу. У кожній із серій козаки гратимуть у футбол в новій країні. Суму інвестицій у виробництво Megogo не розкриває. Але, за оцінками учасників ринку, хвилина української анімації може коштувати в середньому близько 1 тис. євро.

Нагадаємо, «Козаки» – серія мультиплікаційних фільмів, знятих у СРСР на українській кіностудії «Київнаукфільм» режисером Володимиром Дахном. З виходом першої серії «Як козаки куліш варили» в 1967 році, мультсеріал одразу здобув величезну популярність, а харизматичні персонажі стали народними улюбленцями. Герої мультфільмів «Як козаки…» є своєрідним національним символом.

Головними героями мультсеріалу є троє запорозьких козаків: Бурмило, Коротун і Силач (за сценарієм, мають імена Грай, Око і Тур відповідно, але в самому серіалі завжди безіменні). У сюжетах мультфільму герої потрапляють в неймовірні пригоди, зустрічаючись з людьми з різних країн і епох, навіть з богами та інопланетянами. У мультфільмах відсутні діалоги і будь-який текст, за винятком вступного або заключного тексту «від автора». Дія відбувається у вигляді інтуїтивно зрозумілих сцен. У цілому, створено дев’ять мультфільмів про козаків. Всі ці мультфільми короткометражні, їхня тривалість не перевищує 20 хвилин. Окремі серії отримували нагороди та премії на державних і міжнародних фестивалях.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ