Мобілізація в позді
Мобілізація в позді

28 липня голова громадської ради Ужгорода Олександр Пересоляк, який повертався із Чернігова з 205-го округу, де був спостерігачем на виборах, зафіксував факт вручення повістки про мобілізацію у вагоні потяга.

Як пише Mukachevo.net, на відео видно, як двоє людей, один з яких у військовій формі, а другий у штатському, заходять у купе поїзда і пропонують пасажирам підписувати повістки, а також запрошують на медогляд. У разі відмови вони складають відповідний акт.

«Працівники військкомату ризикують оживити мем, запущений рівно рік тому журналісткою російського телеканалу «Росія-24» Альоною Кочкіною, яка 24 липня 2014 року на своїй сторінці у Facebook написала: «Народ, тих, хто їздить поїздами та автобусами, знімають з поїздів і відправляють в Нацгвардію», – зазначає видання.

Нагадаємо, шоста хвиля часткової мобілізації в Україні триватиме до 17 серпня. Вона стартувала з 19 червня і має бути завершальною. У Генштабі повідомили, що сьому хвилю мобілізації  можуть оголосити цього року лише у разі значної ескалації конфлікту на Донбасі.

Нагадаємо, раніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що «відкосити» від шостої хвилі мобілізації українцям не вдасться. Зазначимо, що призивати до війська не будуть студентів та викладачів, але для служби в зоні АТО «мобілізують» собак.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ