АТО
Вперше в зоні АТО не стріляли цілий день

Вперше за останні місяці в усій зоні АТО впродовж дня не зафіксовано жодного випадку застосування зброї. Про це повідомляє  прес-центр АТО.

«Упродовж дня понеділка ситуація в зоні АТО була повністю спокійною. Вперше за останні місяці, 7 вересня з опівночі і до 18 години, вздовж усієї лінії розмежування не було жодного випадку застосування зброї», – повідомили в прес-центрі. У штабі висловили сподівання, що це затишшя почне новий етап, коли «вирішення спірних питань і проблем перейде у площину перемовин».

На 8 вересня в Мінську контактною групою з врегулювання ситуації на Донбасі заплановано підписання Тристоронньої угоди про відведення озброєнь калібром менше 100 мм. 27 серпня підгрупа з безпеки не досягла результатів з цього питання у Мінську.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у понеділок, 7 вересня, один з заколотників Денис Пушилін заявив, що у разі досягнення домовленості про відведення зброї калібром менше 100 мм від лінії розмежування на Донбасі запанує мир.

До слова, за суперечливими даними з окупованої території, 4 вересня зник багаторічний ідеолог та агітатор «русского міра» Андрій Пургін та його дружина. Інтернетом ширяться чутки про його ростріл. У будь-якому разі завдяки внутрішнім «розборкам» у «ДНР», ситуація в зоні АТО залишається спокійною.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ