517740_20150609084354
Під Києвом з 8 червня горить нафтобаза

Секретар Ради Національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов назвав основні версії виникнення пожежі на нафтобазі у Василькові. Ймовірні причини займання він озвучив, перебуваючи на місці події, повідомляє кореспондент УНН.

За словами Турчинова, перша можлива причина – технічна. Проблема могла виникнути через порушення норм безпеки. Другою причиною секретар РНБО назвав диверсію. Крім того, він зазначив, що службові особи нафтобази «БРСМ-нафти» півтори години приховували від влади факт пожежі. «Займання розпочалося о 16:00, повідомили тільки о 17:30 (8 червня – ред.)», – сказав він.

Також Турчинов заявив, що головна небезпека полягає у тому, аби вогонь не перекинувся на військову частину. «Головне завдання, над яким зараз працюють всі: не дати полум’ю перекинутися на військову частину», – сказав секретар РНБО. За його словами,  пожежу загасити наразі не вдалося, проте, територія горіння зменшилася. Однак досі існує небезпека нових вибухів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  ситуація з пожежею під Києвом погіршується, вогонь упритул наблизився до нафтобази «КЛО».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ