Суд
Суд розглядав приблизно 150 процесуальних клопотань від детективів

Процесуальні дії за низкою кримінальних справ, які Національне антикорупційне бюро подало до Солом’янського райсуду Києва, можуть бути відтерміновані, але їх призупиняти не будуть. Про це повідомила прес-служба НАБУ, передає ТСН.

Загалом суд, будівля якого була частково знищена вогнем, розглядав приблизно 150 процесуальних клопотань від детективів. Вони були погоджені з прокурорами спеціалізованої антикорупційної прокуратури, щодо яких ще не винесли рішення або рішення було винесено, але не підготували відповідної ухвали.

Офіційної інформації щодо неможливості розгляду вже поданих клопотань із боку суддів Солом’янського суду не надходило.

Зазначається, що у понеділок, 13 червня, детективи планували подати на розгляд понад десять клопотань, два з яких мали особливе значення.

Таким чином, план слідчих дій (обшуків) зірвався, що змусить слідчих змінити тактику ведення розслідування. Загалом у штатному режимі суд щоденно розглядав декілька процесуальних клопотань, які стосувалися досудових розслідувань Національного антикорупційного бюро. Із початку 2016 року загалом було розглянуто більше тисячі.

У бюро наголосили, у разі, якщо нормальна робота суду не буде поновлена найближчим часом, це матиме негативно вплине на якість та швидкість досудових розслідувань НАБУ.

Нагадаємо, через пожежу у суді найбільше постраждала кримінальна канцелярія, де зберігали документи з кримінальних справ. За словами експертів, відновлювати документи працівникам суду доведеться разом із прокуратурою та слідчими органами.

Зазначимо, що у повному обсязі роботу суду планують відновити вже у вівторок. Одне з приміщень суду працює в оперативному режимі.

Читайте: Уряд дав дозвіл НАБУ на прослуховування чиновників і політиків

БЕЗ КОМЕНТАРІВ