У Сватовому створили оперативний штаб і проводять розмінування. Пожежу гасять танками
У Сватовому створили оперативний штаб і проводять розмінування. Пожежу гасять танками

У Сватовому, де сталася пожежа на складах із боєприпасами, проводять розмінування снарядів та оглядають місце події.Такі дані 30 жовтня станом на 13.00, оприлюднила прес-секретар ГУ МВС у Луганській області Тетяна Погукай у Facebook.

Раніше прес-офіцер сектора «А» Анатолій Прошин, що пожежу в Сватовому локалізовано, а Міноборони повідомляло про розчищення території. Попередньо встановлено кількість загиблих і постраждалих людей і збиток, завданий житловому фонду міста. «Є жертви. Загинуло двоє людей. Поранено чотирьох військовослужбовців і чотирьох жителів м.Сватового. Їм оперативно надано медичну допомогу», – йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті спікера АТО в Луганській області Руслана Ткачука.

За попередньою інформацією, пошкоджено 9 п’ятиповерхівок, 6 чотириповерхівок і 20 триповерхових будинків. У результаті розльоту боєприпасів вночі спалахували локальні пожежі. Силами бригад ДСНС і військових підрозділів їх вдалося локалізувати й погасити. У ліквідації займання задіяні пожежні танки ЗС України. Караули ДСНС забезпечують їх водою.

У самому місті Сватовому створено оперативний штаб, до складу якого увійшли представники МО України, правоохоронних органів, ДСНС, органів державної влади і місцевого самоврядування. З метою контролю за ситуацією місто Сватове розділене на 6 квадратів, у кожному з яких ситуацію контролюють зведені групи представників ЗС України і МВС. «Вказані групи фіксують падіння боєприпасів, що не розірвалися, надають медичну і консультативну допомогу місцевим жителям», – зазначив Ткачук. Зокрема, інформує він, пункт медичного обслуговування населення відкритий у гімназії та школі №6 м. Сватового. Окрім цього медичний прийом дорослого населення триває в Центральній районній лікарні, а на привокзальній площі в приміщенні залізничної лікарні – медобслуговування дітей. «З міста евакуйовано 118 пацієнтів районної лікарні, 100 – будинку престарілих і 116 – школи-інтернату. 29 військовослужбовців вийшли з території арсеналу», – додав спікер АТО в області.

Увечері 29 жовтня у Сватовому на території польового складу ракетно-артилерійського озброєння Міноборони, де зберігалося понад 3 тис. тонн боєприпасів, виникла пожежа з подальшою детонацією та розльотом уламків боєприпасів. СБУ в Луганській області порушило кримінальну справу за ст. «Терористичний акт».

Читайте: Вибух на складах боєприпасів у Сватовому – місто охопила паніка війни

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ