517740_20150609084354
Небезпеки для військової частини біля нафтобази під Києвом немає, евакуації людей з 10-км зони не буде

Небезпеки для військової частини поблизу нафтобази «БРСМ-нафта» в с.Крячкі Васильківського району Київської області вже немає, евакуації людей з 10-км зони не буде. Про це у вівторок, 9 червня, повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов з посиланням на рішення оперативного штабу, передали в прес-службі РНБО.

«Ситуація з пожежею на нафтобазі під Києвом знаходиться під повним контролем пожежних …Небезпеки для перекидання полум’я на військову частину і сусідню нафтобазу вже немає, тому штаб ухвалив рішення не проводити евакуацію людей з 10-кілометрової зони», – йдеться в повідомленні.

За словами Турчинова, голова штабу з питань ліквідації пожежі, голова ДСНС Микола Чечоткін доповів йому, що пожежники вже перейшли до локалізації пожежі безпосередньо на території нафтобази. У прес-службі Міністерства оборони також уточнили, що в сусідній з нафтобазою військовій частині вночі провели протипожежні заходи, зокрема, вирили рови, скосили траву, вивезли частину обладнання.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Васильківська міська рада рекомендувала вивезти з міста дітей і вагітних жінок через пожежу на нафтобазі у селищі Глеваха.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ