Борис Ложкін
Ложкіна в Австрії перевіряють на відмивання грошей

Правоохоронні органи Австрії перевіряють транзакції, які здійснював глава адміністрації президента Борис Ложкін. Про це повідомляє депутат Сергій Лещенко у своєму блозі на Українській правді з посиланням на джерела в Австрії та Україні.

«Австрія направила в Генпрокуратуру України запит про правову допомогу в розслідуванні, яке проводиться Віднем відносно транзакцій, здійснених Ложкіним. Його прізвище фігурує у кримінальному провадженні за статтею «відмивання коштів», – повідомив Лещенко.

«Джерела в Адміністрації президента кажуть, що справа стосується продажу Ложкіним «Українського медіа-холдингу» 2013-го року структурам Сергія Курченка, коли транзакції проводилися з офшорних фірм на офшорні фірми через рахунки в австрійських банках», – також повідомив Лещенко. «Підозрілі переводи помітив підрозділ Міністерства внутрішніх справ Австрії, яке займається розслідуванням відмивання коштів і контактує з банківськими установами країни. Він й написало заяву в спеціальну прокуратуру про те, що є підозра про відмивання коштів  відносно трьох українців», – пише депутат.

За його словами, крім Ложкіна, у кримінальному провадженні фігурують ще двоє громадян України.»Запит Австрії про надання двосторонньої правової допомоги Віктор Шокін отримав кілька тижнів тому і тримав у суворому секреті», – повідомив Лещенко. «Сам Ложкін каже, що до нього «не зверталися ані українські, ані австрійські правоохоронні органи», – резюмував Лещенко.

Як відомо, Борис Ложкін – український підприємець, засновник UMH group, мультимільйонер, який входить до списку 30 найвпливовіших медіа-менеджерів СНД, член правління «WAN». З 10 червня 2014 року обіймає посаду глави Адміністрації Президента України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ