Близько 80 молодиків погрожували фізичною розправою активістам на Закарапатті
Близько 80 молодиків погрожували фізичною розправою активістам на Закарапатті

Невідомі особи погрожували активістам, які блокують рух російських вантажівок поблизу Львова фізичною розправою намагаючись провести російський «гумконвой». Про це повідомив очільник Львівської обласної організації ВО «Свобода» Йосиф Ситник, передає прес-служба об’єднання.

За його словами, посеред ночі 2 березня для захисту і супроводу російських фур на місце блокування прибули, судячи з автомобільних номерних знаків, «тітушки» із Закарпаття. Їх було близько 80 осіб.

«Бандити провокували ситуацію, погрожуючи фізичною розправою, хотіли заблокувати всі в’їзди до Львова. Більше того, ці особи постійно спілкувалися з полісменами, вимагаючи від них «домовитися» чи розігнати та арештувати активістів», – повідомив Ситник.

Водночас поліціянти не намагалися зупинити агресивних молодиків.

«Представники закону навіть не здійснили перевірку їхніх автомобілів на предмет наявності зброї. І це, незважаючи на погрози розправи», – наголосив активіст.

За словами Ситника, наразі активісти підготували звернення до правоохоронних органів Львівщини з вимогою встановити власників авто та дати оцінку виконанню співробітниками поліції, які перебували на місці події, своїх професійних обов’язків.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за минулу добу активісти зупинили близько 30 російських вантажівок.

Нагадаємо, Україна відновила транзитні автоперевезення з РФ з 00 годин 25 лютого.

З 26 лютого активісти націоналістичної партії «Свобода» відновили загальноукраїнську акцію з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ