87444_0
Кілька учасників акції спершу надягли «георгіївські стрічки», однак після спілкування з поліцейськимизмушені були їх зняти

9 травня 2016 року в Миколаєві під час урочистостей з нагоди Дня перемоги над нацизмом виник конфлікт через заборонений законом про декомунізацію червоний прапор, в результаті госпіталізували одну особу. Про це повідомили у прес-службі ГУ Нацполіції області.

Від стели воїнам-визволителям Миколаєва рушила колона до центральної площі міста. Кілька учасників акції спершу надягли «георгіївські стрічки», однак після спілкування з поліцейськими, які закликали людей не провокувати конфлікту, змушені були їх зняти.

Згодом рух колони перегородили люди, які назвалися представниками громадських об’єднань. Їх обурили прапори червоного кольору та з символікою радянських часів.

87444_1На зауваження про те, що це прапори перемоги та політичних партій, представники громадськості не реагували. Відтак, виник конфлікт, під час якого один із учасників ходи отримав тілесні ушкодження.

Потерпілому на місці надали медичну допомогу та доправили до лікарні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років не обійшлося без конфліктів.

Зокрема, у Харкові під час покладання квітів до Меморіалу Слави 9 травня відбулася бійка між членами патріотичних організацій і людьми, які йшли в колоні під прапорами Прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ).

Водночас в центрі Одесі бійці поліцейського спецпідрозділу «Шторм» виявили кілька пляшок з вибухонебезпечною речовиною, за попередніми даними – з «коктейлем Молотова».

У визволеному від російської гібридної армії місті Слов’янськ Донецької області місцеві мешканці обсипали борошном депутатку від проросійського «Опозиційного блоку» Наталію Королевську. А у Харкові підстрелили путінського «нічного вовка». Байкер їхав без символіки та прапорів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ