Щетинін
Відкрито провадження за ст. 115 «Умисне вбивство»

Поліція розглядає кілька версій смерті журналіста Олександра Щетиніна, зокрема – самогубство і вбивство через професійну діяльність. Про це повідомив Андрій Крищенко, начальник ГУ Національної поліції Києва, – передає 112 Україна.

Він зазначив, що всі обставини вказують на те, що це було самогубство, але в першу чергу розслідують версію навмисного вбивства.

«Відкрито провадження за ст. 115 «Умисне вбивство». Поки не будуть вивчені всі факти, поки не будуть проведені всі експертизи, судово-медичну експертизу – ми розслідуємо це як умисне вбивство. Головні версії – самогубство і професійна діяльність – це ті основні напрямки, за якими ми працюємо», – розповів Крищенко.

Він зазначив, що двері в квартиру Щетиніна дійсно були закриті зі середини, але в однієї з його знайомих були ключі. Також він не став коментувати зміст передсмертної записки.

Квартира, в якій знайшли тіло Олександра Щетиніна, опечатана. Сусіди стверджують, що не чули пострілів і не бачили, щоби в квартиру заходив хтось посторонній.

Крищенко також повідомив, що, поспілкувавшись із людьми, які жили по сусідству, поліції вдалося з’ясувати, що цю квартиру Олександр Щетинін використовував як офісне приміщення. Люди бачили, як приблизно місяць тому звідти вивозили стільці, столи та оргтехніку.

Читайте: Сороковини Павла Шеремета: у Києві загинув російський журналіст

БЕЗ КОМЕНТАРІВ