Офіс «Укрзалізниці» обшукують
Офіс «Укрзалізниці» обшукують

16 липня на декількох поверхах центрального офісу Адміністрації залізничного транспорту почалися обшуки. Про це повідомляє джерело в «Укрзалізниці», передає Українська правда.

Згідно з інформацією, перший обшук співробітники МВС проводять в кабінеті радника генерального директора з фінансових питань Дмитра Попеля. Зазначається, що дії правоохоронців пов’язані з так званою справою енергопостачальників.

У прес-службі «Укзалізниці» обшуки на держпідприємстві поки не коментують, пропонуючи дочекатися закінчення процесуальних дій.

Нагадаємо, нещодавно обшуки влаштували в офісах прокурорів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генпрокуратура та СБУ затримали заступника голови слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою в отриманні великого хабара. Під час обшуку у них знайшли величезні суми грошей, незареєстровану зброю та діаманти. Керував спецоперацією Сакварелідзе. Пізніше суд заарештував обох, а також третього підозрюваного – цивільну особу Валерія Гібаленка – з правом вийти під заставу в 3,2 млн гривень. Згодом «найгуманніший» суд відпустив прокурорів-хабарників під невелику заставу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ