Обшуки заводів «Укрспирту»
Обшуки заводів «Укрспирту»

17 червня правоохоронці розпочали обшуки у всіх приміщення головного управління держпідприємства «Укрспирт» у Києві та на заводах компанії в регіонах. Про це йдеться в повідомленні прес-служби «Укрспирту».

«У центральному офісі ДП «Укрспирт» і на місцях 17 червня проводяться слідчі дії з перевіркою діяльності в 2014 році», – йдеться у повідомленні.Правоохоронці шукають журнал ввезення товарно-матеріальних цінностей, журнал обліку сировини, довідки про переміщення сировини за виробництва спирту за 2014 рік. В «Укрспирті» стверджують, що обшук – це спроба віднайти додаткові докази для справ, які порушили проти посадових осіб підприємства минулого року.

За даними міністра аграрної політики і продовольства України Олексія Павленка, обшуки проходять на 28 спиртзаводах і в адміністративних будівлях підприємства. Ці дії проводяться в рамках справи, яку порушили за фактами зловживань колишнім директором ДП «Укрспирт» Михайлом Лабутіним, котрого зараз оголосили в міжнародний розшук і котрий переховується від правоохоронців.

Нагадаємо, Лабутін за допомогою бійців батальйону «Айдар» 19 грудня зник з лікарні, в якій перебував на стаціонарному лікуванні. Його підозрюють у розтраті 172,5 млн. грн. з коштів підприємства та ухиленні від сплати податків на суму 28,2 млн. грн.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ