Правоохоронці провели антитерористичні навчання у середмісті Києва (відео)

СБУ
На час їх проведення на розі вулиці Івана Кудрі та бульвару Лесі Українки обмежено рух транспорту та пішоходів

Cпівробітники Служби безпеки України, за погодженням із посольством Держави Ізраїль в Україні, провели тактико-спеціальне антитерористичне навчання у Києві, у неділю, 28 серпня. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

На час проведення навчання, із 7:00 до 10:00, на розі вулиці Івана Кудрі та бульвару Лесі Українки обмежено рух транспорту і пішоходів.

«Відпрацьовували попередження терористичного акту та мінімізацію його наслідків. У навчаннях взяли участь співробітники СБУ, МВС, Національної поліції, військовослужбовці Збройних Сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та регіональних підрозділів суб’єктів – боротьби з тероризмом», – зазначили у Службі безпеки.

Водночас у мережі з’явилися фото та відео з місця проведення навчань: очевидці зазначили, що лунали вибухи, було чути стрілянину з автоматичної зброї.

Нагадаємо, що на Рівненщині бойове злагодження усіх родів військ проводять армійці оперативного командування «Захід». За їхніми діями на полігоні стежить сотня офіцерів із оперативних командувань «Південь», «Північ» і «Схід».

Вони переймають досвід своїх побратимів, бо наступного місяця командування Збройних Сил планує провести майже десяток аналогічних навчань на восьми військових полігонах України.

Читайте: Волонтери «Повернись живим» запустили курс із навчання саперів (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ