СБУ
На час їх проведення на розі вулиці Івана Кудрі та бульвару Лесі Українки обмежено рух транспорту та пішоходів

Cпівробітники Служби безпеки України, за погодженням із посольством Держави Ізраїль в Україні, провели тактико-спеціальне антитерористичне навчання у Києві, у неділю, 28 серпня. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

На час проведення навчання, із 7:00 до 10:00, на розі вулиці Івана Кудрі та бульвару Лесі Українки обмежено рух транспорту і пішоходів.

«Відпрацьовували попередження терористичного акту та мінімізацію його наслідків. У навчаннях взяли участь співробітники СБУ, МВС, Національної поліції, військовослужбовці Збройних Сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та регіональних підрозділів суб’єктів – боротьби з тероризмом», – зазначили у Службі безпеки.

Водночас у мережі з’явилися фото та відео з місця проведення навчань: очевидці зазначили, що лунали вибухи, було чути стрілянину з автоматичної зброї.

Нагадаємо, що на Рівненщині бойове злагодження усіх родів військ проводять армійці оперативного командування «Захід». За їхніми діями на полігоні стежить сотня офіцерів із оперативних командувань «Південь», «Північ» і «Схід».

Вони переймають досвід своїх побратимів, бо наступного місяця командування Збройних Сил планує провести майже десяток аналогічних навчань на восьми військових полігонах України.

Читайте: Волонтери «Повернись живим» запустили курс із навчання саперів (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ