politsiya
Крім того, полісмени здійснюватимуть поверхневий огляд громадян, задіюватимуть металошукачі

Поліція та Національна гвардія України переходять на режим посиленого несення служби з 14 по 25 листопада через підвищений рівень терористичної загрози. Зокрема, заплановане перекриття головною вулиці України – Хрещатик. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко в ефірі телеканалу 112 Україна.

«Ми – воююча держава, в нас досить великий рівень терористичної загрози. Прогнозується значне скупчення людей, ми будемо проводити заходи, щоби нічого не трапилось і ніхто не постраждав. Зокрема, буде перекрита вулиця Хрещатик, буде проводитися поверхневий огляд, задіюватимуть металошукачі. Це стандартна процедура, думаю, що люди з розумінням до цього поставляться. Кінологічна служба і вибухотехніки обстежуватимуть місця масових заходів. Буде ще низка заходів у координації з СБУ», – зазначив він.

При цьому Крищенко додав, що Хрещатик планують перекрити зранку 15 листопада.

За даними МВС, 14 листопада Національна поліція України та Національна гвардія переходять на посилений режим роботи у зв`язку із високою терористичною загрозою.

Як повідомили раніше в Службі безпеки України, перший етап реалізації розробленого Росією плану дестабілізації ситуації в Україні з метою оголошення дострокових парламентських виборів заплановано на 15 листопада із всеукраїнської акції протесту банківських вкладників, а 17 листопада акції повинні були трансформуватися в протест проти підвищення житлово-комунальних тарифів, який, за планами РФ, мав перерости у блокування урядових структур.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ