Пожежа
За фактом пожежі відкрито кримінальне провадження

Поліція затримала підозрюваного у пожежі в приватному будинку для людей похилого віку в Літочках на Київщині, під час якої загинули 17 осіб, передає ТСН.

За інформацією глави ДСНС Миколи Чечоткіна, причиною пожежі в будинку, де проживали люди похилого віку, міг стати вибух телевізора.

«Остаточні причини пожежі поки назвати не можу, але за інформацією однієї з представниць персоналу, начебто стався вибух телевізора. Але чи підтвердиться ця версія –  буде встановлено в результаті слідчих дій», – зазначив чиновник.

Він також підкреслив, що проживання літніх людей на території приватного домоволодіння було організовано незаконно.

За фактом пожежі відкрито кримінальне провадження. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЕРДР) за статтею 270 частини 2 КК України. Вона передбачає від трьох до восьми років позбавлення волі.

Особа затриманого, а також подробиці події не розголошуються в інтересах слідства Ч.2 ст.270 КК України (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки).

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив терміново створити комісію для вивчення обставин трагедії.

Читайте: Пожежа на Київщині: 7 осіб загинуло, доля 10 невідома (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ