Путін
У «ПС» говорять про плани перетворити окупований Крим на «повноцінний острів»

У «Правому секторі» планують найближчим часом відключити анексований Російською Федерацією Крим від електроенергії та заблокувати морське сполучення з півостровом. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна заявив прес-секретар 13-го батальйону ДУК «Правий сектор» Олексій Бик.

«Це тільки початок, ми заблокуємо все залізничне сполучення, але саме ця гілка була першою, бо вона веде прямо на кримський завод «Титан», який належить українському олігарху Фірташу. Чому саме Фірташу? Тому що він пов’язаний з нашим чинним президентом Петром Порошенком, з яким колись укладали певні угоди, про зміст яких ми досі не знаємо. Порошенко нам про це не повідомляє. Тобто початок акції був символічним, ми хочемо наголосити, що в блокаді Криму ми бачимо протидію намаганням режиму Порошенка наживатися на трагедії українського народу», – розповів він.

При цьому Бик зазначив, що в «Правому секторі» окупацію Криму сприймають як справжню трагедію. «Кримські татари змушені були залишити свої будинки, Україна позбулася частини території, водночас режим окупації, який зараз є в Україні, використовує цю територію для того, щоби наживатися», – поінформував він.

Спікер ПС зазначив, що найближчим часом будуть вжиті всі заходи для відключення Криму від електроенергії. «Ми надалі плануємо відключити Крим від споживання електроенергії, плануємо співпрацю з прикордонними підрозділами і хочемо заблокувати морське сполучення, тобто перетворити Крим в повноцінний острів. Якщо Путін вважає, що він може легко окупувати українську територію, то нехай спробує її потім прогодувати», – резюмував він.

Нагадаємо, з 20 вересня з ініціативи кримських татар відбувається продуктова блокада анексованого Росією півострова – туди не впускають вантажівки з продуктами. Також депутат від БПП, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров припускав, що з жовтня розпочнеться і енергетична блокада Криму, який зараз є залежним від української енергії на 70%.

Читайте: Активісти протитанковим їжаком перекрили дорогу до заводу Фірташа (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ