Андрій Тарасенко
Андрій Тарасенко заявив, що «Правий сектор» планує брати участь у всіх можливих виборах в Україні

«Правий сектор» братиме участь у всіх виборах, які відбуватимуться в Україні. Про це заявив новий лідер «ПС» Андрій Тарасенко, передає   ЛІГА.net.

«Ми обов’язково будемо брати участь у всіх виборах: і в місцевих, і в довиборах, і в дострокових парламентських», – наголосив він.

При цьому Тарасенко стверджує, що для «ПС» це не є самоціллю.

«Ми не хочемо обіцяти людям, що зайдемо в парламент або облраду і одразу змінимо ситуацію в країні на краще. Це брехня, а брехати людям ми не збираємося. Будемо балотуватися, щоби мати можливість вести свою революційну пропаганду. Йдучи на вибори, ми будемо говорити про те, що тільки революція може щось змінити», – заявив Тарасенко.

«Революція може відбутися як завгодно. Це не обов’язково військові дії в столиці і закидання гранатами. У першу чергу, мова йде про революційну пропаганду, революційну риторику. І коли ми говоримо, що тільки революційними методами можна щось змінити, то інших не сприймаємо», – заявив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 листопада депутат Верховної Ради Дмитро Ярош заявив про складання з себе повноважень керівника національно-визвольного руху «Правий сектор». 12 листопада в організації прокоментували заяву  Яроша  та висловили думку, що це рішення було ухвалено під впливом спецслужб або осіб, які діють у своїх інтересах. Своєю чергою, ДУК «Правий сектор» попросив Яроша очолити корпус 12 листопада і заявив про готовність виконувати його накази.

28 грудня 2015 року Ярош оголосив про створення нового руху.

У березні 2016 року новим головою політичної партії «Правий сектор» обрали Андрія Тарасенка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ