АТО
У «Правому секторі» заперечують звільнення Новоласпи: закріпитися не змогли, ситуація колишня

У ДУК «Правий сектор» спростували інформацію про звільнення силами АТО від бойовиків села Новоласпа Донецької області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналістка, представниця «Правого сектору» Олена Білозерська.

«Бачу у ЗМІ неточність про сьогоднішній бій – начебто ми звільнили село Новоласпа. На жаль, це якась помилка, ми туди навіть не заходили», – зазначила вона.

Білозерська наголосила, що бій був у селі Біла Кам’янка. Стало відомо, що спочатку ворог атакував позиції 72-ї бригади в районі Старогнатівки, зав’язався бій, сили АТО трохи відступили, потім до них прибуло підкріплення із бійців ЗСУ і ДУК ПС. «Ми спільними зусиллями відкинули ворога, увійшли у Білу Кам’янку, але через нерівність сил (до них підійшла велика кількість бронетехніки) закріпитися не змогли, і все повернулося до ситуації станом на вчора. Хіба що на лівому фланзі, можливо, під контроль України додалося трохи території, яку раніше контролював супротивник», – пояснила ситуацію журналістка.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, про звільнення Новоласпа вранці 10 серпня повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, зазначивши при цьому, що говорити про те, чи закріпилися українські бійці на нових позиціях, наразі рано. За даними начальника медуправління «Правого сектору» Яни Зінкевич, за кілька годин бою під Старогнатівкою загинули троє бійців ДУК та 4 бійці 72-ї бригади.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ