Дмитро Ярош
Ярош пішов із «Правого сектора»

В організації «Правий сектор» прокоментували заяву Дмитра Яроша про складання з себе повноваження керівника «ПС» і висловили думку, що це рішення було ухвалено під впливом спецслужб або осіб, які діють у своїх інтересах.

Як зазначили у прес-службі руху, після проведення конференції 8 листопада, на якій Ярош не був присутній, «особи, керовані власними меркантильними інтересами, амбіціями і, можливо, зв’язками зі спецслужбами, зробили все, аби налаштувати Яроша на невизнання рішень конференції та неприйняття революційної стратегії». «Це коло осіб уже давно визрівало в рядах руху, і вдаючись до підлабузництва, інтриг, ширення пліток, намагалося впливати на його політику. Саме діяльність цих осіб призвела до такої ситуації, за якої Ярош мусив скласти повноваження», – йдеться в заяві «ПС».

Згідно із заявою організації, на конференції було обрано «Провід усього Руху (до того часу діяв лише Провід партії), розроблено стратегічні напрямки руху, в центрі яких стояло невизнання бандитського режиму Порошенка легітимною владою і безальтернативність революційного шляху боротьби».

В організації поінформували, що «найближчими днями відбудеться засідання Проводу НВР ПС, на яке буде запрошено Яроша і де будуть остаточно вирішені всі питання та розпрацьовані деталі стратегії». «Ми маємо посилити наш Рух і приготувати до його протистояння з ворожими силами. А для цього необхідним є його очищення від агентури ворога та осіб, надзвичайно далеких від націоналістичного способу мислення і діяння», – наголосили в прес-службі «ПС».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Ярош заявив про складання повноважень провідника руху «Правий сектор». Він пояснив своє рішення ідеологічними розбіжностями з деякими представниками керівного складу «Правого сектору»: «Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини проводу».

Нагадаємо, в серпні командир Добровольчого українського корпусу (ДУК) Андрій Стемпіцький залишив політичну партію «Правий сектор». Своє рішення він прокоментував так: «Я особисто не бачу себе в політичній діяльності. У ході внутрішньої та зовнішньої окупації свої сили та енергію направлю цілком на військово-революційну боротьбу. Цього вимагає моя совість».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ