хренсий хід
26 липня учасники хресної ходи прибудуть у Київ

Політична партія «Правий сектор» вимагає заборонити проведення хресного ходу Московського патріархату в межах Києва, оскільки це може закінчитися провокаціями. Відповідну заяву оприлюднено на офіційному сайті організації.

«10-тисячний натовп, очолений функціонерами придворної установи Путіна, пройде областями України і планує 27 липня зібратися в Києві. Цей суто політичний захід Московського патріархату його лідери прикривають християнською риторикою та символікою. Для справді віруючих християн цей захід є гріхом, який ні в жодному разі не може підтримуватись ані словом, ані тим паче долученням», – стверджують у «ПС».

Дана акція, на думку керівництва «Правого сектору», носить яскраво виражений політичний й антиукраїнський характер. Як наголошується у повідомленні, «про жодні релігійні принципи тут не йдеться.

«Організатори УПЦ МП підло використовують людей, які довірились їм через своє незнання або слабку силу волі. «Громада наївних – живий щит, яким прикривається МП», – вважають українські націоналісти.

Органам центральної влади вони висувають вимогу «заборонити захід, не допустити його до Києва та детально перевірити організаторів і учасників».

«Не допустіть провокацій, – йдеться у зверненні. – В іншому випадку ми, як люди, які ставлять Бога і Україну понад усе, не зможемо залишатись осторонь та будемо реагувати».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за даними волонтерів міжнародної спільноти InformNapalm, у хресному ході УПЦ Московського патріархату на Київ можуть взяти участь російські терористи, які воювали на Донбасі. 

Нагадаємо, всеукраїнський хресний хід, організований Українською православною церквою Московського патріархату, стартував 9 липня з Почаївської лаври в Тернопільській області.

3 липня стартувала хресна хода зі Свято-Успенської Святогірської лаври на Донеччині. 26 липня її учасники прибудуть до столиці, де зустрінуться з учасниками хресного ходу з Почаївської лаври.

За словами голови Верховної Ради Андрія Парубія, він отримав інформацію про те, що у Кремлі вже розробили сценарій провокацій у Києві на 26 липня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ