В «ПС» заявили, що «Чесний» бильше не має жодного відношення до будь-якої діяльності руху
В «ПС» заявили, що «Чесний» бильше не має жодного відношення до будь-якої діяльності руху

«Правий сектор» зрікся свого побратима Романа Стойка. В «ПС» заявили, що 32-річний комбат 1-го Закарпатського окремого батальйону Добровольчого українського корпусу (ДУК) з  позивним «Чесний» віднині не має жодного відношення до будь-якої діяльності цього руху, йдеться у зверненні на офіційному сайті організації.

«Закликами не підпорядковуватись керівникам руху та внутрішнім сепаратизмом він сам себе вивів за межі «ПС», – наголошується у повідомленні.

В прес-службі руху зазначили, що після виходу Дмитра Яроша та його прибічників з «Правого сектора» «Чесний» зайнявся «активним розвалюванням та ослабленням» руху: «Закулісні інтриги, обливання брудом активістів та командирів, підрив авторитету Проводу – ось «революційна» робота «Чесного».

Керівництво «ПС» закликає не «піддаватися на есбеушно-ментовські провокації «Чесного»: «У минулому Стойка – оперативний співробіник міліції. Також він має родичів і зв’язки в СБУ».

Нагадаємо, 17 серпня 2015 року за стрілянину під час зустрічі з народним депутатом Михайлом Ланьом  та через наступний бій та переховування від співробітників МВС громадянина Стойка Романа Васильовича  міліція оголосила у всеукраїнській розшук.

Низка ЗМІ дотримується версії, що 11 липня закарпатський «Правий сектор» став заручником перерозподілу потоків контрабанди цигарок між Ланьо та колишнім керівником області Віктором Балогою.

У самому ж «Правому секторі» силовий конфлікт з Ланьо та подальші події називають «міліцейською спецоперацією», здійсненою в інтересах ще однієї впливової людини в області – голови проросійського громадського руху «Украінскій вибор» Віктора Медведчука.

Зауважимо, що Роман Стойка має вищу юридичну освіту, працював раніше кадровим співробітником суду, ужгородського карного розшуку та Закарпатського обласного управління СБУ. У цьому ж управлінні його батько, Василь Йосипович Стойка, в минулому очолював відділ внутрішньої безпеки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ