Віталій Малецький
Малецький переміг Калашника у другому турі виборів мера у Кременчуці

У другому турі виборів мера Кременчука Полтавської області переміг віце-мер, представник партії «Поруч» Віталій Малецький, який курирував раніше питання культури, спорту та молоді в міськадміністрації, передає Інтерфакс-Україна.

Територіальна виборча комісія підписала протокол другого туру виборів мера Кременчука, згідно з яким Малецький отримав 32 тис. 684 голоси виборців (60,8%), а його конкурент – перший віце-мер Кременчука, представник «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Калашник – 15 тис. 897 голосів (29,6%). Рекордну кількість бюлетенів – 5 тис. 167 (9,6%) – було визнано недійсними. Загалом до списку для голосування було включено 169 тис. 690 виборців, таким чином, явка на виборах становила 31,7%.

Нагадаємо, мер Кременчука Бабаєв був убитий пострілом в груди біля свого будинку вранці 26 липня 2014 року. Було відкрито кримінальне провадження за ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), яке пізніше прокуратура перекваліфікувала в «навмисне вбивство, вчинене на замовлення групою осі». Прокуратура звинувачує в організації замовного вбивства мера власника кременчуцької приватної телекомпанії Олександра Мельника. У цілому, було затримано четверо підозрюваних. Справа розглядається в суді. Обов’язки мера до виборів були розподілені між його першим заступником Віктором Калашником і секретарем міськради Василем Івком.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у другому турі виборів міського голови Хмельницького, за попередніми даними, переміг представник Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олександр Симчишин, за якого проголосували понад 42 тисячі жителів міста.

Нагадаємо, в Івано-Франківську, згідно з протоколами дільничних виборчих комісій, перемогу на виборах міського голови здобув представник ВО «Свобода» Руслан Марцінків.

За результатами 100% протоколів районних ТВК, чинний очільник столиці Віталій Кличко переміг у другому турі виборів київського міського голови з 392 тис. 614 голосами виборців (66,5%). Суперник Кличка Борислав Береза набрав 197 тис. 844 голоси виборців (33,51%).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ