В АТО взяла участь майже тисяча жінок-військовослужбовців
В АТО взяла участь майже тисяча жінок-військовослужбовців

Участь у проведенні АТО вже взяли 938 жінок-військовослужбовців. Про це 9 жовтня повідомила начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України Оксана Гаврилюк на брифінгу в Києві, передає УНІАН.

«Участь у проведенні АТО вже взяли 938 жінок-військовослужбовців. У цилому, службу в Збройних силах України зараз проходить близько 14,5 тис. жінок-військовослужбовців та 30,5 тис. працівників Збройних сил. Майже 2 тис. з них – це офіцери, і 35 жінок-військовослужбовців обіймають керівні посади в Міноборони, Генштабі та різних видах Збройних сил України», – зазначила Гаврилюк.

Раніше українські жінки розповіли журналістам ТСН, чому пішли воювати в АТО. Зокрема, доброволець батальйону «Айдар» Ганна Стецько пояснил: «Якщо не ми, то хто?!». Тим паче, що в зону АТО поїхали її друзі, з якими вона пройшла Майдан. Жінка вважає, що набагато важче перебувати на «великій землі», ніж на фронті. До слова, Ганна в зоні АТО опікується ручним кулеметом Калашникова. Воюють у зоні АТО і 30-річний снайпер Олена, яка в минулому була відомою журналісткою, і 40-річна Юлія, на яку вдома чекають діти, собаки, коти і черепаха.

Читайте: Іноземці та контракт: чи полегшив життя військовим новий закон?

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ