Нікола Груєвський
Прем’єр Македонії спростував свою заяву про зміну назви країни

Македонія не змінюватиме назву країни. Прем’єр-міністр країни Нікола Груєвський стверджує, що ніколи не робив заяву, про яку написала газета Guardian, передає агенція META.

«Я ніколи цього не казав. І ми відповімо The Guardian. З тексту очевидно, що така заява йде від журналіста, а не від моїх слів», – сказав Груєвський. «Ми вже звикли до такого роду провокацій», – додав він. За словами глави македонського уряду, тема зміни назви його країни дуже популярна, і, очікувано, що будуть тенденційні й помилкові тлумачення у багатьох. Примітно, що цитування своїх слів Груєвський не заперечує – його спростування стосується виключно редакційного тексту та заголовку публікації у Guardian.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, газета Guardian опублікувала інформацію, що Македонія висловила готовність обговорювати зміну назви своєї країни з Грецією.

Пізніше The Guardian змінила початковий заголовок своєї статті «Македонія готова змінити свою назву і закінчити 24-річну суперечку» на більш поміркований «Прем’єр Македонії відкритий до діалогу щодо зміни назви країни, щоби закінчити 24-річну суперечку з Грецією».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ