dzhon-bolton
Болтон був екс-послом США в ООН і працював у Держдепі США часів президентства Джорджа Буша-молодшого

Джон Болтон, який є одним з провідних претендентів на посаду Державного секретаря США в уряді Дональда Трампа, протягом останніх років виступав за озброєння України та надання їй перспективи членства в НАТО. Про це повідомляє The Hill.

Варто зазначити, що Болтон був екс-послом США в ООН і працював у Держдепі США часів президентства Джорджа Буша-молодшого.

«У США досі є час відповісти рішуче, заявити про себе з позиції сили. Розчленування України проти її волі – неприпустиме. Вашингтон повинен надати Києву озброєння та іншу допомогу і одночасно відновити план президента Буша про прискорене надання Україні членства в НАТО», –  писав Болтон на сторінках видання Los Angeles Times в серпні 2014-го року.

Джон Болтон також критикував зовнішню політику президента США Барака Обами, використовуючи ситуацію в Україні як приклад провальних рішень офіційного Вашингтона. Дипломат пов’язував посилення підтримки України з боку США з обранням нового президента.

Наразі невідомо, чи актуальні й сьогодні минулі заяви Джона Болтона. Але The Hill, серед іншого, називає критичну позицію Болтона щодо Росії головною перешкодою для його призначення держсекретарем.

Нагадаємо, The Wall Street Journal з посиланням на два інформованих джерела назвав основними кандидатами на пост держсекретаря в адміністрації нового президента США Дональда Трампа колишнього мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані та колишнього представника США при ООН Джона Болтона.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ