pak-ky-n-he
Пак Кин Хе вибачилася через корупційний скандал

Президент Республіки Корея Пак Кин Хе вибачилася перед громадянами країни в зв’язку з корупційним скандалом в її оточенні та висловила готовність достроково залишити свою посаду. Про це вона заявила під час телевізійного звернення до нації, пише Reuters.

«Ще раз перепрошую перед народом за свою нещирість. Я пропоную парламенту вирішити моє майбутнє, включаючи скорочення терміну мого президентства», – підкреслила президент.

Таким чином, Пак Кин Хе натякнула, що готова піти у відставку у випадку, якщо Національні збори проголосують за її імпічмент. Згідно із законом, це рішення повинен потім затвердити Конституційний суд, однак, як дала зрозуміти лідер країни, вона не чекатиме його вердикту і залишить посаду добровільно.

Прокуратура Південної Кореї 20 листопада поширила проміжні результати розслідування у справі Чхве Сун Сіль – близької подруги Пак Кин Хе. Чхве Сун Сіль, а також двом колишнім співробітникам адміністрації президента оголошено звинувачення в корупції, здирництві і зловживанні службовими повноваженнями.

Повідомляється, що вони змусили понад 50 південнокорейських компаній перерахувати десятки мільйонів доларів у два контрольованих Чхве Сун Сіль фонди, що були спеціально створені для цієї мети.

Читайте: Корупційний скандал у Південній Кореї набирає обертів через віагру

БЕЗ КОМЕНТАРІВ