Воронченко
Воронченку також присвоєно військове звання віце-адмірала

Командувачем Військово-Морських Сил ЗСУ Президент України Петро Порошенко призначив Ігоря Воронченка. Про це він заявив під час виступу на урочистих заходах в Одесі, присвячених Дню Військово-Морських Сил, повідомляє Укрінформ.

Згідно з указом, Воронченку також присвоєно військове звання віце-адмірала. В Одесі новий командувач ВМС уже доповів про концепцію розвитку ВМС.

Зазначимо, що Порошенко також акцентував увагу на невирішеності питань соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей і доручив міністру оборони прискорити вирішення питання забезпечення житлом моряків, які вийшли з Криму.

«Заходи, які вживаються Кабінетом міністрів, Міністерством оборони та Генеральним штабом наразі не задовольняють потреби всебічного забезпечення Військово-Морських Сил України», – наголосив Глава держави.

Нагадаємо, призначити виконувача обов’язків командувача ВМС ЗСУ генерал-лейтенанта Ігоря Воронченка на посаду командувача Порошенко вирішив ще в квітні.

Зауважимо, що два роки тому генерал Воронченко проявив мужність та вірність військовій присязі під час незаконної анексії Криму російськими агресорами, та робив усе можливе для збереження військової техніки і виведення особового складу своєї частини на материк.

Нагадаємо, 15 квітня Порошенко своїм указом звільнив контр-адмірала Сергія Гайдука з посади командувача Військово-морськими силами Збройних сил України. Голова держави пояснив таке кадрове рішення недоліками у виконанні Гайдуком своїх службових обов’язків.

Читайте: Катери-роботи охоронятимуть морський кордон України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ