Путін запізнився на зустріч із Папою Римським на 1 годину
Путін запізнився на зустріч із Папою Римським на 1 годину

Президент Росії Владімір Путін поспілкувався з Прем’єр-міністром Італії Маттео Ренці, однак на зустріч із однією з найвпливовіших персон у світі – Папою Римським Франциском – запізнився на годину. Про це повідомляє CatholicNews у Twitter.

«Путін прибув до Ватикану на 1 годину пізніше», – йдеться в повідомленні. За словами місцевих журналістів, зустріч була призначена 10 червня на 17:00 за місцевим часом (18:00 за Києвом). О 17:25 Путіна вийшов зустрічати особистий секретар Папи, проте російський президент прибув лише 45 хвилин потому, передає ВВС-Росія.

Зазначається, що Папа Римський і Путін обговорювали конфлікт в Україні та ситуацію на Близькому Сході. Щодо України Франциск сказав Путіну, що потрібно прикладати «щирі та великі зусилля для досягнення миру», відновлення діалогу, задоволення гуманітарних потреб населення.

Путін подарував Папі Римському панно із зображенням храму Христа Спасителя. Крім того, російська сторона подарувала кілька томів Православної енциклопедії.

Нагадаємо, що Путін уже не вперше спізнюється на зустріч з нинішнім главою Римської католицької церкви. У листопаді 2013 року відбулася їхня перша зустріч, перед якою понтифіку довелося прочекати президента Росії 50 хвилин.

До слова, Путін відомий частими запізненнями на різні офіційні зустрічі та заходи. Зокрема, у різні роки на нього чекали представники української влади, президент США, канцлер ФРН і англійська королева.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ