Люстрованого Терещука звільнили від люстрації
Люстрованого Терещука звільнили від люстрації

Президент України Петро Порошенко звільнив від люстрації екс-начальника київської міліції генерал-майора Олександра Терещука. Відповідний Указ оприлюднено на сайті Глави держави.

«Постановляю задовольнити погоджене з комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони клопотання про незастосування передбаченої частинами 3, 4 статті 1 закону України «Про очищення влади» заборони обіймати посади, щодо яких застосовуються заходи із очищення влади (люстрації), генерал-майору міліції Терещуку Олександру Дмитровичу», – йдеться в Указі Президента.

Нагадаємо, на початку червня 2015 року, головний міліціонер Києва не пройшов люстрацію. Він очолював столичну міліцію трохи більше року.

Інформаційний Акцент

 • киянин

  “Падонкі” – це ви, хто гавкає з підворотень на єдиного, хто поки що збирає докупи державу. “Сини мої гайдамаки”? Ви давно уже не сини, а байстрюки України. Кажуть, що байстрючкам щастіть… але дуже недовго. У сусіда хата біла та жінка мила?Не захлиніться слиною, бо на тому вам і край, і не побачите, як нормальні люди відтворять без вас, покидьків, Вітчизну. Знііміть вже, нарешті, балаклави, аби люду стало видно ваші упирячі пикиі нездар та ледарів!

 • Олег2

  Добавочка: А зачем вообще Законы? Можно же руководить одними Указами: Президент-то – Харант Коституции, т. е. “усех-усех прав и свобод усех-усех гражданов Украины” – а это Вам – не мелочь по карманам тырить!…

 • Олег2

  Ну, а чего: хар-р-р-роший челАвек для кого-то. Для него можно и Закон нах.р послать…

 • Гость

  Верная сторожевая псина хорошо отстегнула или много знает?

 • KOМЕНТ

  А КАКОЕ ПРАВО ИМЕЕТ ПРЕЗИДЕНТ НАРУШАТЬ ЗАКОН !?!?! ИМПИЧМЕНТ ШОКОЛАДНОМУ ПОДОНКУ !!!! ХВАТИТ, НАРУКОВОДИЛИ С СЕНЕЙ-ЛЮДОЕДОМ !!! ГЕТЬ С УКРАИНЫ !!!!