Роберт Муґабе
Роберт Муґабе

Незвичайним чином відреагував на новину про легалізацію гей-шлюбів у США Президент Зімбабве Роберт Муґабе, відомий своєю ексцентричністю і нестриманістю у висловлюваннях. 91-річний африканський диктатор заявив, що він готовий… укласти шлюбний союз із президентом Бараком Обамою. 

Муґабе, який уже три десятки років одноосібно очолює одну з найбідніших країн світу, заявив: «Оскільки президент Обама підтримує одностатеві шлюби і захищає гомосексуалістів, я готовий, якщо це буде необхідно, поїхати до Вашинґтона, впасти на коліно і попросити його руки». Після цього пасажу африканський лідер заходився критикувати американське керівництво. Він заявив, що не розуміє, як люди можуть відкидати «заповіді Христа, що захищають людство від заняття содомією».

Із подібними заявами на адресу Заходу цей африканський диктатор виступає вже не вперше. Муґабе відомий своїми гомофобськими заявами і неприйняттям політики американської влади, що, як він вважає, «діє на шкоду великої нації у відповідності зі своїми диявольськими примхами» і заохочує «збоченців і сатаністів».

Нагадаємо, 26 червня стало відомо, що Верховний суд США визнав гей-шлюби законними по всій країні. Раніше їх дозволяли не у всіх штатах. Барак Обама назвав це рішення «перемогою для Америки».

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ